Cikkszám: ST-UC165GM-EU
Satechi 165W 4x USB Type-C PD GaN hálózati töltő adapter (ST-UC165GM-EU)
Cikkszám: 810086360352 | EAN/Vonalkód: ST-UC165GM-EU
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Emelje az asztali töltést a következő szintre a Satechi 165 W-os USB-C 4 portos PD GaN töltővel, amely gallium-nitrid (GaN) technológiával akár négy eszköz egyidejű áramellátását is lehetővé teszi. A 165 W-os USB-C 4 portos PD GaN töltő négy USB-C PD porttal rendelkezik, így akár 165 W-ig több tápellátási konfigurációt támogat, így könnyedén, teljes sebességgel táplálhatja MacBook Pro M1-jét vagy iPad Pro-ját. Így folytathatja a munkát, miközben eszközei töltődnek.
Erőteljes, hatékonyabb GaN technológiát tartalmaz
Egyszerre akár négy USB-C PD eszközt is tölthet – összesen akár 165 W-ot
Gondtalan töltés túlmelegedéssel, árammal, feszültséggel
Kompakt méret és elegáns szürke dizájn
KOMPATIBILIS ESZKÖZÖK
CSATLAKOZÓ TÍPUS
Fali töltő EU típusú csatlakozóval
Feszültség: 100V-240V
MÉRETEK ÉS SÚLY
9,98 x 3,1 x 7,11 cm, 340g
SEBESSÉG
1 x USB-C PD csatlakoztatva - 100 W-ig
2 x USB-C PD csatlakoztatva - 100W/60W-ig
3 x USB-C PD csatlakoztatva – 60W/60W/45W vagy 100W/30W/30W
4 x USB-C PD csatlakoztatva - 60W/45W/30W/30W
165W-ig összesen