Maxlife MXTC-10-20AC PD QC töltő 1x USB-C 1x USB 20W fehér + USB-C - USB-C kábel 20W
Cikkszám: 5907504581361 | EAN/Vonalkód: OEM0101547
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Specifikáció
Bemeneti feszültség: 100-240 V ~ 50-60 Hz 0,5 A
Kimeneti feszültség: USB-A 1: 5,0 V ⎓ 3,0 A (15,0 W), 9,0 V ⎓ 2,0 A (18,0 W), 12,0 V ⎓ 1,5 A (18,0 W) USB-C: 5.0 V ⎓ 3.0 A (15.0 W), 9.0 V ⎓ 2.22 A (20.0 W), 12.0 V ⎓ 1.67 A (20.0 W)
Kábel hossza: 1 m
Márka: Maxlife
Csatlakozó: USB-C (női) USB-A (aljzat)
Maximális teljesítmény [W]: 20 W
Kábel a készletben: USB-C / USB-C
Szavatosság: 12 hónap
Termékleírás
Maxlife MXTC-10 20W USB-C + USB-A – funkcionális megoldás két eszköz töltésére
USB-C és USB-A egyidejű töltése: A Maxlife MXTC-10 20W fali töltő két portot kínál - USB-C és USB-A - lehetővé téve ezzel két eszköz egyidejű táplálását. Ez a gyakorlati megoldás ideális több eszközt használó emberek számára.
Gyors töltési technológia széles kompatibilitással: A PD, PPS, QC+, Samsung AFC és Huawei FCP támogatása garantálja a töltés hatékonyságát az eszköz márkájától függetlenül. USB-C akár 20W, USB-A akár 18W teljesítményt nyújt.
Kompakt dizájn és prémium osztályú védelem: Túlterhelés és túlfeszültség védelem, valamint kompakt ház teszi ezt a modellt megbízható eszközzé a mindennapi használatra. A csomag tartalmaz: USB-C to USB-C kábel 20W.