Maxlife MXTC-13-20C PD QC töltő 1x USB-C 20W fehér
Cikkszám: 5907504575568 | EAN/Vonalkód: OEM0101539
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Specifikáció
- Bemeneti feszültség: 110 - 240 V (50 - 60 Hz)
- Kimeneti feszültség: USB-C: 5,0 V = 3,0 A (15,0 W), 9,0 V = 2,22 A (20,0 W), 12,0 V = 1,67 A (20,0 W)
- Márka: Maxlife
- Csatlakozó: USB-C (női)
- Maximális teljesítmény [W]: 20 W
- Gyors töltési szabvány: AFC (Samsung Adaptive Fast Charging)
- Szavatosság: 12 hónap
Termékleírás
USB-C Fali Töltő 20W Maxlife MXTC-13 - hatékony töltés kompakt formában
Teljesítmény 20W és támogatás a gyors töltési protokollokhoz
A maximális kimeneti teljesítménye 20W, a töltő támogatja a modern gyors töltési technológiákat, mint például a Power Delivery (PD), Programozható Tápegység (PPS), Quick Charge+ (QC+), valamint a Samsung Adaptive Fast Charging és a Huawei Gyors Töltési Protokollt. Ez a széles kompatibilitás lehetővé teszi a töltési paraméterek automatikus beállítását az eszköz specifikációinak megfelelően, ami fokozza a biztonságot és csökkenti a töltési időt.