Maxlife MXTC-10-30AC PD QC töltő 1x USB-C 1x USB 30W fehér + USB-C - USB-C kábel 60W
Cikkszám: 5907504581286 | EAN/Vonalkód: OEM0101545
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Specifikáció
Bemeneti feszültség: 100-240 V, 50-60 Hz 0.6 A
Kimeneti feszültség:
USB-A: 5,0 V = 3,0 A (15,0 W), 9,0 V = 2,0 A (18,0 W), 12,0 V = 1,5 A (18,0 W)
USB-C: 5,0 V = 3,0 A (15,0 W), 9,0 V = 3,0 A (27,0 W), 12,0 V = 2,5 A (25,0 W), 15,0 V = 2,0 A (30W)
Kábel hossza: 1 m
Márka: Maxlife
Csatlakozó: USB-C (női), USB-A (aljzat)
Maximális teljesítmény [W]: 30 W
Kábel a készletben: USB-C / USB-C
Szavatosság: 12 hónap
Termékleírás
Maxlife MXTC-10-30C 30W Fali Töltő USB-C és USB-A Portokkal
Két Port Párhuzamos Töltéshez
A Maxlife MXTC-10-30C 30W modell két portot kínál – USB-C (PD 30W) és USB-A (QC 18W) – lehetővé téve két eszköz párhuzamos töltését. Ez a funkcionális megoldás alkalmas irodai, otthoni és mobil használatra.
Gyors Töltés Teljes Protokoll Támogatással
Védelem és Megbízhatóság Minden Körülmények Között
A túlfeszültség és túltöltés elleni védelem garantálja az eszközök biztonságát. A 100–240 V bemeneti feszültség lehetővé teszi a globális használatot.
A csomag tartalmazza: USB-C to USB-C 60W kábelt.