Cikkszám: 6941237431363 | EAN/Vonalkód: KF2349516 | Márka: Xqisit
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Lisen Docking Station S1 - A tökéletes játékközpont kézi konzolokhoz
Főbb jellemzők egy pillantásra:
  • 4K HDMI 2.0 kimenet: Élvezze a lenyűgöző 4K felbontást 60Hz-en, kristálytiszta képpel a nagyobb kijelzőkön, mint például TV-k vagy monitorok. Merüljön el a játékok és multimédia világában páratlan vizuális élménnyel.
  • 100W-os Power Delivery (PD) töltés: Az USB-C PD porton keresztül akár 100W-os töltési teljesítményt biztosít, így biztosítja, hogy készüléke mindig feltöltve és készen álljon a játékra, még intenzív használat közben is. Támogatja a különböző konzolok specifikus töltési igényeit, mint például a ROG Ally 30W Turbo, Steam Deck OLED 45W és Legion Go 85W Max. (Megjegyzés: A PD töltőkábel nem tartozék. A hűtőventilátorok maximum 5W-ot fogyasztanak.)
  • Kettős, nagy teljesítményű hűtőventilátor: A beépített két hűtőventilátor aktívan elvezeti a hőt, megakadályozva a túlmelegedést és a teljesítmény csökkenését. Kifejezetten az ROG Ally X modellekhez +50%-os légáramlást biztosít, garantálva a stabil, akadozásmentes 60Hz-es kimenetet még hosszú játékmenetek során is. Mondjon búcsút a képkocka-ingadozásoknak!