Cikkszám: DPOS350P Márka: Aspara
FNIRSI DPOS350P 4 az 1-ben digitális oszcilloszkóp
Cikkszám: 5905156102163 | EAN/Vonalkód: DPOS350P | Márka: Aspara
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Teljes ellenőrzés a jel felett
Maximális funkcionalitás
- oszcilloszkóp: 2 csatorna, 350 MHz sávszélesség, 1 GSa/s mintavételi sebesség, 8 bites felbontás, 50 000 hullámforma/mp
- jelgenerátor: akár 50 MHz
- spektrumanalizátor: 200 kHz – 350 MHz tartomány
- frekvenciaválasz-elemző: 100 kHz – 50 MHz
Magas mérési teljesítmény
A DPOS350P 350 MHz sávszélességet, 1 GSa/s mintavételi sebességet és 60 kpts memóriamélységet kínál, ami pontos jelmegjelenítést és stabil méréseket biztosít még összetett hullámformák esetén is. Emellett a készülék lehetővé teszi a Bode-diagram elemzését a 100 Hz – 50 MHz tartományban, állítható frekvenciával, gerjesztési amplitúdóval és eltolással. Ideális eszköz erősítők, szűrők és teljesítményszabályozó hurkok tesztelésére, lehetővé téve az áramkör frekvenciaválaszának gyors és pontos kiértékelését.
Fejlett spektrum- és EMI-elemzés
A készülék 200 kHz és 350 MHz közötti frekvenciatartományt fed le, és lehetővé teszi a legfontosabb paraméterek – például a kezdő/záró frekvencia, sávszélesség, referenciaszint, csillapítás és FFT-hossz – pontos kézi beállítását. Elérhetők kurzoros mérési funkciók és fejlett megjelenítési módok, beleértve a rendkívül látványos és tiszta 3D vízesés nézetet is. Ez ideálissá teszi EMI-teszteléshez, RF-jelelemzéshez és harmonikusok detektálásához.
Kiemelkedő jelmegjelenítés
Tablet kialakítás a kényelmes munkához
Tartozékok:
- 350 MHz-es mérőszonda x2
- QC18W töltő
- USB-kábel
- krokodilcsipeszek
- felhasználói kézikönyv
Általános:
- Gyártó: FNIRSI
- Modell: DPOS350P
- Indítási konfiguráció: 5 előre beállított érték
- Nyelvek: kínai / angol / orosz / portugál
- Kijelző mérete: 7 hüvelyk
- Kijelző felbontása: 1024 × 600 pixel
- Kijelző technológia: IPS, teljes betekintési szög
- Kezelési mód: kapacitív érintőképernyő
- Bővítő interfész: kapacitív érintőképernyő
- Automatikus kikapcsolás: 15 perc – 1 óra / kikapcsolva
- Frissítés: .iso képfájlok frissítése támogatott
- Töltési követelmény: QC18W – 12 V / 1,5 A
- Akkumulátor: 3,7 V lítium, 8000 mAh
- Működési idő: kb. 3 óra
- Töltési idő: kb. 5 óra
- Teljes energiafogyasztás: 10 W
- Hűtés: passzív (levegő)
- Készülék méretei: 190 × 128 × 37 mm
Frekvenciaválasz-elemző (FRA):
- Gerjesztőjel frekvenciája: 100 Hz – 50 MHz
- Gerjesztőjel amplitúdója: 0 – 5 Vpp
- Gerjesztőjel eltolása: −2,5 V – +2,5 V
- Frekvenciapontok száma: 20 – 500
- Kézi mérőeszközök: frekvencia / erősítés / fázis
- Működési mód: egyszeri / ciklikus
- Rendszerkalibrálás: támogatott
Spektrumanalizátor (SA):
- Konverziós módszer: FFT
- FFT-hossz: 4K – 32K
- Frekvenciatartomány: 200 kHz – 350 MHz
- Szinttartomány: −60 dBmV – +260 dBmV
- Kézi mérőeszközök: frekvencia / amplitúdó
- Jelölő paraméter: maximális energia, harmonikus
- Vízesés grafikon: támogatott
- 3D vízesés grafikon: támogatott
- Automatikus beállítás: támogatott
Oszcilloszkóp:
- Csatornák száma: 2
- Sávszélesség: 350 MHz
- Emelkedési idő: 1 ns
- Maximális mintavételi frekvencia: 1 GSa/s
- Memóriamélység: 60 kpts
- Bemeneti impedancia: 1 MΩ / 14 pF
- Időalap tartomány: 5 ns – 50 s
- Időalap (görgetés): 50 ms – 50 s
- Függőleges érzékenység: 2 mV – 20 V (1×)
- Függőleges tartomány: 16 mV – 160 V (1×)
- DC pontosság: ±2%
- Időpontosság: ±0,01%
- Bemeneti csatolás: DC / AC
- Háttérrács: megjelenítés / elrejtés
- Hullámforma eltolás: durva / finom beállítás
- Túlfeszültség-védelem: akár 400 V
- Hullámforma fényerő: állítható
- FFT kijelzés: támogatott
- Digitális fluoreszcencia: támogatott
- Szonda csillapítás: 1× / 10× / 100×
- Hardveres sávszélesség-korlát: 150 MHz / 20 MHz
- Nagy felbontású mód: 8 bit – 16 bit
- Paramétermérések: 12 típus
- Kurzoros mérések: idő, periódus, frekvencia, szint, feszültség
- Trigger érzékelés: digitális
- Trigger csatorna: CH1 / CH2
- Trigger mód: Auto / Single / Normal
- Trigger él: emelkedő / csökkenő
- Trigger csillapítás: L1 – L3
- Trigger szint: kézi / Auto (10% – 90%)
- Képernyőmentés: 90 kép
- Hullámforma-rögzítés: 500 készlet
- Színhőmérséklet kijelzés: támogatott
- X-Y mód: támogatott
- Időalap nagyítás: támogatott
- Egygombos automatikus beállítás: támogatott
- Egygombos nullapontra visszaállítás: támogatott
- Adatböngésző: támogatott
Jelgenerátor (SG):
- Hullámforma-típusok: 14 szabványos + rögzített hullámforma
- Frekvencia: 0 – 50 MHz (szinusz), egyéb hullámformák esetén 10 M / 5 M / 3 M-ig
- Amplitúdó: 0 – 5 Vpp
- Eltolás: −2,5 V – +2,5 V
- Kitöltési tényező: 0,1% – 99,9%
- Frekvenciafelbontás: 1 Hz
- Amplitúdófelbontás: 1 mV
- Eltolásfelbontás: 1 mV
- Kitöltési tényező felbontása: 0,1%