Fehér Maxlife MXTC-10-30C PD QC töltő 1x USB-C 30W + USB-C - USB-C kábel 60W
Cikkszám: 5907504581279 | EAN/Vonalkód: OEM0101544
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
- Bemeneti feszültség: 100-240 V, 50-60 Hz, 0,6 A
- Kimeneti feszültség: USB-C: 5,0 V = 3,0 A (15,0 W), 9,0 V = 3,0 A (27,0 W), 12,0 V = 2,5 A (25,0 W), 15,0 V = 2,0 A (30 W)
- Kábel hossza: 1 m
- Márka: Maxlife
- Csatlakozó: USB-C (női)
- Maximális teljesítmény [W]: 30 W
- Gyors töltési szabvány: PD + QC (Power Delivery és Quick Charge)
- Kábel a csomagban: USB-C / USB-C
- Szavatosság: 12 hónap
Termékleírás:
A Maxlife MXTC-10-30C 30W hálózati töltő USB-C porttal támogatja a 30W-os Power Delivery és Quick Charge technológiákat, lehetővé téve a gyors és stabil töltést okostelefonok, táblagépek és más mobil eszközök számára. Az intelligens energiamenedzsment technológia a csatlakoztatott eszköznek megfelelően állítja be a teljesítmény paramétereit, gyorsítva ezzel a töltési folyamatot.
A beépített védelmek megóvják az eszközöket a túltöltéstől, túlmelegedéstől és túlterheléstől, növelve ezzel a biztonságot a mindennapi használat során. A 100–240 V bemeneti feszültség lehetővé teszi a töltő használatát a világ különböző régióiban.
A csomag tartalmaz egy USB-C - USB-C 60W kábelt.