Cikkszám: SQ20-11KW-APP
Elektromos autók fali töltő Besen SQ20-11KW-APP
Cikkszám: 5907085525358 | EAN/Vonalkód: SQ20-11KW-APP
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Besen SQ20-11KW-APP fali töltő elektromos járművekhez
Fejlett technológia és egyszerű kezelés
Biztonság és kompatibilitás
A Wallbox SQ20-APP teljes körű védelemmel rendelkezik: túlfeszültség, túlmelegedés, túlterhelés, rövidzárlat, földre szivárgó áram és kisülés ellen. Támogatja a SAE J1772, IEC 62196-2 és GB/T típusú interfészeket, így kompatibilis a piacon lévő legtöbb elektromos járművel. A maximális töltőáram 32 A, az IP66-os besorolású ház pedig por- és vízállóságot biztosít.
Tartalma
- fali töltő
- rögzítőelemek
Gyártó: Besen
Modell: SQ20-11KW-APP
Kimeneti teljesítmény: 11 kW
Maximális áram: 32A
Frekvencia: 47-63 Hz
Töltő interfész: SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Kijelző: 3,5" színes LCD kijelző
Vízálló: IP66
Méretek: 295 × 195 × 65 mm
Környezeti hőmérséklet: -25°C ~ + 55°C
Páratartalom: 0-95% nem kondenzáló