Blavec külső akkumulátor 10000 mAh BJ-03 Slim 13,5 mm - C típusú - 22,5 W mágneses MagSafe 3 az 1-ben (PBBJ03-MC10N) sötétkék alumínium
Cikkszám: 5900217502487 | EAN/Vonalkód: AKUM1015
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárral
Készleten
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Blavec külső akkumulátor 10000 mAh BJ01 Slim 15 mm – C típusú – 22,5 W mágneses vezeték nélküli MagSafe 3 az 1-ben (PBBJ01-MC10G) szürke
Több energia, ugyanaz a hordozhatóság
  • Ultravékony, 15 mm-es ház – Könnyű, elegáns és zsebbarát – ideális mindennapi használatra.
  • 10000 mAh kapacitás – 2–3 teljes iPhone-töltést biztosít – megbízható energia útközben.
Fejlett töltési technológia
Mindennapi funkcionalitás és kényelem
  • USB-C PD 20 W csatlakozó – Támogatja a gyorstöltést mindkét irányban: bemenet és kimenet.
Termékspecifikációk
  • Teljes kapacitás: 10000 mAh (3,85 V / 38,5 Wh)
  • Névleges kapacitás: 6000 mAh (5 V / 2 A)
  • Méretek: 104 × 66 × 15 mm
  • Tömeg: 180 g
  • Anyag: Lángálló polikarbonát + alumíniumötvözet
  • USB-C csatlakozó (bemenet/kimenet): 5 V = 3 A, 9 V = 2,22 A, 12 V = 1,67 A
  • Vezeték nélküli kimenet: 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W (automatikus eszközfelismerés)