Cikkszám: SQ20-22KW-APP
Besen SQ20-22KW-APP fali töltő elektromos járművekhez
Cikkszám: 5907085525365 | EAN/Vonalkód: SQ20-22KW-APP
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Fejlett technológia és egyszerű kezelés
Biztonság és kompatibilitás
A Wallbox SQ20-APP teljes körű védelemmel rendelkezik: túlfeszültség, túlmelegedés, túlterhelés, rövidzárlat, földre szivárgó áram és kisülés ellen. Támogatja a SAE J1772, IEC 62196-2 és GB/T típusú interfészeket, így kompatibilis a piacon lévő legtöbb elektromos járművel. A maximális töltőáram 32 A, az IP66-os besorolású ház pedig por- és vízállóságot biztosít.
Tartalma
- fali töltő
- rögzítőelemek
Gyártó: Besen
Modell: SQ20-22KW-APP
Teljesítmény: 22 kW
Bemeneti/kimeneti feszültség: AC 400V (3 fázisú)
Maximális áram: 32A
Frekvencia: 47-63 Hz
Töltő interfész: SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Kijelző: 3,5" színes LCD kijelző
Vízálló: IP66
Súly: 8 kg
Méretek: 295 × 195 × 65 mm
Környezeti hőmérséklet: -25°C ~ + 55°C
Páratartalom: 0-95% nem kondenzáló