Cikkszám: 6932172636333 | EAN/Vonalkód: KF2332625
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Kettő az egyben prémium asztali tartó
Beépített mágneses tartókar okostelefonokhoz
Tökéletes betekintési szög és ergonómia
Felejtsd el a kényelmetlen testtartást! A Baseus állvány teleszkópos karjának magassága 30 és 150 mm között fokozatmentesen állítható, emellett a tartófej dőlésszöge is szabadon testreszabható. Legyen szó online megbeszélésről, receptolvasásról főzés közben, vagy a kedvenc sorozatod nézéséről, mindig megtalálod a nyak és a hát számára legideálisabb, ergonomikus pozíciót.
Páratlan stabilitás és minőségi anyagok
Műszaki adatok
  • Modell: Baseus Seashell Desk Holder (B10451501411-00)
  • Szín: Rózsaszín
  • Kialakítás: Kettős tartó (Tablet + MagSafe telefon rögzítés)
  • Méretek: 107 x 70 x 32 mm
  • Állítható magasság (kar): 30 - 150 mm
  • Teljes maximális magasság: 285 mm